Szukają Państwo pracy za granicą?

Posiadają Państwo kwalifikacje do wykonywania konkretnego zawodu? Zamieszczają Państwo w prasie ogłoszenia w stylu „doświadczony hydraulik szuka pracy” czy „elektryk szuka pracy w Niemczech”, ale nie przynoszą one oczekiwanego rezultatu?

Służymy pomocą…

Chętnie pomożemy w znalezieniu atrakcyjnej pracy za granicą. Nasza agencja pracy kontakt zajmuje się wyszukiwaniem ofert pracy w Niemczech i Austrii. W naszej bazie z łatwością znajdą Państwo propozycję legalnej pracy dla elektryka, hydraulika czy też pracy dla ślusarza, montera wentylacji lub innego specjalisty. Korzystając z naszych usług pośrednictwa pracy, zyskują Państwo gwarancję stabilnych warunków zatrudnienia i atrakcyjnego wynagrodzenia.

OFERTY PRACY

Jeśli nie ma w tej chwili interesujących Cię ofert pracy, możesz przesłać swoje dokumenty. Przesłane aplikacje zostaną rozpatrzone, gdy pojawi się zapotrzebowanie na stanowisko adekwatne do wyszczególnionych w nich kwalifikacji i umiejętności. Wszystkie przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w celach rekrutacyjnych.

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie obejmującym przesłane CV, w tym imię, nazwisko, email, datę urodzenia, adres zamieszkania, wykształcenie przez ewiko Personal spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Oleska 121 B/10 w Opolu (45-231 Opole) dla celów związanych z pośrednictwem pracy, pośrednictwem do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych, poradnictwa zawodowego, doradztwa personalnego lub pracy tymczasowej, jak również do przekazywania moich danych osobowych w zakresie celem w/w przewidzianym na rzecz innych podmiotów, na rzecz których ewiko Personal Sp. z o.o. świadczy usługi.
Oświadczam, że zostałem poinformowany przez ewiko Personal spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością o prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, aktualizowania, uzupełniania, sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przekazać innemu administratorowi danych.